Wintercompetitie 2002-2003

Archief


Eindstand
Uitslagen ronde: 34 | 33 | 32 | 31 | 30 | 29 | 28 | 27 | 26 | 25 | 24 | 23 | 22 | 21 | 20 | 19 | 18 | 17 | 16 | 15 | 14 | 13 | 12 | 11 | 10 | 9 | 8 | 7 | 6 | 5 | 4 | 3 | 2 | 1
Achttallencompetitie


Eindstand wintercompetitie 2002/2003

Ranglijst bijgewerkt t/m ronde 34

NrNaamPuntenWaGspGwRmVlPercWPSB
1A=C. van Bohemen2576,00129341611 763,2428,5264,5
2A=F. van der Elburg2542,671282415 6 375,0302221,5
3A=H. de Bie2521,3312723 913 167,4351,5238
4A=H.R. Eleveld2452,001262010 9 172,5307222
5A=R. Pruijssers2346,671253015 7 861,7395242
6A=M. Kraaykamp2262,001242612 7 759,6329197,5
7A=M.E. Boel2145,501232210 7 561,4322181,75
8A=W.A. Weenink2093,3312229 913 753,4359,5180,25
9A=W.H.J. Sanders2058,331212410 9 560,4335,5188,75
10A=H.K. Bouwer2050,001201611 4 181,3149,5118,75
11A=N. Olivier2005,671192411 6 758,3253145
12A=J.H.H.M. Engelen1979,33118301012 853,3405,5211,25
13A=F.B.W. Arts1975,0011725 714 456,0301,5150,5
14A=N.K. Kabanof1857,671162613 5 859,6350,5188
15A=L.H. Wanschers1788,6711523 9 5 950,0263,5109,5
16A=P.A. Bohlmeijer1756,0011412 6 4 266,715197,75
17A=M. vd Nieuwendijk1743,5011316 8 3 559,4210,5116,5
18B=G. Heimerikx1726,1711226 715 455,8284155
19B=F. van Dijk1695,0011126 9 8 950,0351174,75
20A=F. London1679,8311023 612 552,2303155,5
21B=C. Marcus1674,331093012 81053,3386189,5
22A=A. Huis in't Veld1669,001082810 71148,2348159,25
23A=A.C. Cornelisse1651,8310720 413 352,5182,582,25
24B=S.M. Maroof1648,001063413 81350,0355184,5
25B=K.R. Schaafsma1636,001052812 41250,0335179,75
26A=R. Verkruissen1621,0010416 7 2 750,0180,576,25
27B=R. Bos1595,3310320 7 8 555,0208120,75
28B=H.J. Scholten1567,5010230 8101243,3348126,25
29B=Z. Azimi1551,0010114 8 3 367,9175,5115
30B=S. van Kesteren1549,501001710 3 467,6184,5109,75
31B=P. Grasman1529,00 992712 7 857,4288165,5
32A=L. van den Berg1501,50 9834 225 742,6400171,75
33A=J.D. Vriend1477,50 9719 8 5 655,3223128,5
34A=R.G. Amato1456,50 9617 8 5 461,8153101,5
35B=E. Homburg1447,17 9530 7131045,0360164,5
36A=S. Norberhuis1445,00 9411 9 0 281,8119,596
37A=R.M. Pihlajamaa1425,00 9312 4 3 545,810352,75
38A=W. de Bruin1409,00 9211 2 8 154,5128,572,25
39B=K. van Delft1408,33 9124 8 9 752,1229126
40C=H.W.J. Vogelsang1406,00 9033 816 948,5452215,75
41B=J.W. Willemsen1380,50 893111 81248,4344,5153,75
42C=H.J. van Ommen1370,33 883311 91347,0384167,5
43B=J. Brand1353,50 8714 7 2 557,1195,5109
44C=N.M. Brattinga1301,50 8634 9121344,1385163,5
45A=A. Schneiders1294,17 85 5 4 1 090,05651,25
46C=A. Dobber1283,00 842712 41151,9339165,25
47B=F.F. van Overbeek1254,83 8329 9 61441,4322,5115,75
48B=A.P. Ketting1246,33 8230 9 81343,3345167,75
49B=J.P. Kim1225,50 8114 7 3 460,7143,586,25
50C=Karin Pruijssers1203,33 803211 61543,8367,5152,75
51A=H. Pruijssers1195,17 7921 5 51135,7234,583,5
52C=Niels Roelofsen1188,00 7824 8 51143,8285,5148,5
5311155,67 77 6 4 0 266,78250,5
54B=F.C. Mooibroek1137,33 763211 51642,2347,5132,25
55C=Bas Jongen1122,00 752911 71150,0287132,75
56B=L.G. Eilander1114,00 7421 6 6 942,9261,5109
57B=A.M. Aliasi1098,67 7311 8 0 372,710566,5
58B=J. ter Haar1066,50 7210 4 3 355,0109,554
59A=J. Sloots1038,67 71 3 3 0 0100,03737
60A=C. Visser1027,83 70 9 2 3 438,913343
61C=M. ter Bals1023,00 6921 8 6 752,4215100
62B=L.H.C. Fluttert959,33 6811 3 3 540,980,536
63C=Frank Hendriks925,00 6714 6 3 553,615784,75
64C=J. Kranenbarg915,50 663011 41543,3309115,75
65C=B. Kolthoff903,00 6534 5141535,3373,5133,75
6674881,50 6417 4 7 644,1206,593
67C=Nienke Schutte864,00 632710 31442,6256,590,25
68C=A. Addink860,83 622610 31344,225191
69C=R. Prins857,17 6119 8 3 850,017467,5
70C=D. van de Linde827,50 6032 7111439,1303111,25
71C=A. Kroon790,00 5933 9 51934,8373,5114,5
72B=L. de Bruin736,67 58 1 1 0 0100,012,512,5
73B=E.F. Rouw730,00 5722 5 61136,4204,557
7448690,67 56 0 0 0 00,000
7571678,33 55 0 0 0 00,000
7679666,00 54 0 0 0 00,000
7784653,67 53 0 0 0 00,000
78B=C. van Hoorne624,00 52 1 0 0 10,09,50
79B=A. den Hertog612,00 51 0 0 0 00,000
80B=E.A. Blankestein600,00 50 0 0 0 00,000
81A=J.V.G. Kaagman539,00 49 2 0 0 20,000
82C=W. Ollesch514,50 4828 5 32023,226544,25
83C=G. Vos492,83 4714 0 5 917,9125,518,75
84C=Langedijk439,50 4614 1 11210,71407,75
85C=R. Beekman427,50 4524 3 21916,725326

Top


Uitslagen ronde: 34

Wit
ZwartUitslag
A=J.D. Vriend-A=F.B.W. Artsrem
B=J. ter Haar-A=H. Pruijssers1-0
B=C. Marcus-A=C. van Bohemen0-1
A=H.R. Eleveld-A=F. van der Elburg0-1
A=W.A. Weenink-A=H. de Bie0-1
A=N.K. Kabanof-A=R. Pruijssersrem
A=M. Kraaykamp-A=A. Huis in't Veld1-0
A=M.E. Boel-A=L.H. Wanschers1-0
B=G. Heimerikx-A=F. Londonrem
A=M. vd Nieuwendijk-B=S.M. Maroof1-0
B=H.J. Scholten-B=P. Grasmanrem
A=L. van den Berg-B=J. Brandrem
C=H.W.J. Vogelsang-B=E. Homburgrem
C=N.M. Brattinga-A=S. Norberhuis0-1
C=Bas Jongen-B=J.W. Willemsen0-1
C=Karin Pruijssers-B=F.F. van Overbeek1-0
B=F.C. Mooibroek-C=A. Dobber0-1
B=A.M. Aliasi-C=Frank Hendriks1-0
C=M. ter Bals-C=D. van de Linderem
C=J. Kranenbarg-C=Nienke Schutte1-0
C=A. Kroon-C=R. Prins0-1
C=W. Ollesch-C=Langedijk0-1
B=K.R. Schaafsma-B=Z. Azimi1-0
C=B. Kolthoff-C=H.J. van Ommen0-1

Top


Uitslagen ronde: 33, gespeeld op 13-05-2003

Wit
ZwartUitslag
A=N. Olivier-A=J.H.H.M. Engelen0-1
A=C. van Bohemen-A=L.H. Wanschersrem
A=F. van der Elburg-A=N.K. Kabanof1-0
A=R. Pruijssers-A=M.E. Boel1-0
B=C. Marcus-A=M. Kraaykamp0-1
A=A. Huis in't Veld-A=W.A. Weeninkrem
B=S.M. Maroof-B=F. van Dijkrem
B=R. Bos-B=G. Heimerikxrem
B=H.J. Scholten-B=K.R. Schaafsma0-1
B=Z. Azimi-B=E. Homburg1-0
B=P. Grasman-C=H.W.J. Vogelsang1-0
B=K. van Delft-C=N.M. Brattinga1-0
C=H.J. van Ommen-A=S. Norberhuis0-1
B=J.P. Kim-B=A.P. Ketting1-0
C=A. Dobber-B=F.F. van Overbeek0-1
B=J.W. Willemsen-B=F.C. Mooibroek1-0
C=Karin Pruijssers-C=A. Kroon0-1
C=Bas Jongen-C=Niels Roelofsen0-1
B=A.M. Aliasi-C=A. Addink1-0
C=B. Kolthoff-C=W. Ollesch1-0
C=R. Beekman-C=Nienke Schutte0-1
A=J.D. Vriend-A=H. de Bierem
C=D. van de Linde-A=L. van den Berg0-1

Top


Uitslagen ronde: 32

Wit
ZwartUitslag
A=N. Olivier-A=L. van den Berg1-0
B=L.G. Eilander-B=F.F. van Overbeek0-1
A=P.A. Bohlmeijer-A=C. Visserrem
B=S.M. Maroof-A=R.G. Amato0-1
A=F.B.W. Arts-A=C. van Bohemen1-0
A=R. Pruijssers-A=H. de Bierem
A=W.A. Weenink-A=M.E. Boelrem
A=M. Kraaykamp-A=J.H.H.M. Engelen1-0
A=A. Huis in't Veld-A=N.K. Kabanof0-1
B=C. Marcus-B=R. Bos1-0
A=F. London-B=H.J. Scholten1-0
C=H.W.J. Vogelsang-B=F. van Dijk0-1
B=K.R. Schaafsma-B=J. Brand1-0
B=Z. Azimi-C=H.J. van Ommen1-0
C=N.M. Brattinga-B=P. Grasman0-1
B=A.P. Ketting-B=K. van Delft0-1
C=A. Dobber-A=J.D. Vriend0-1
C=Karin Pruijssers-B=J.W. Willemsen0-1
B=F.C. Mooibroek-B=A.M. Aliasi1-0
C=Bas Jongen-C=B. Kolthoff1-0
C=Nienke Schutte-C=M. ter Bals0-1
C=A. Addink-C=J. Kranenbarg0-1
C=A. Kroon-B=G. Heimerikx0-1
C=D. van de Linde-C=W. Ollesch1-0
C=R. Beekman-B=E.F. Rouw0-1

Top


Uitslagen ronde: 31, gespeeld op 29-04-2003

Wit
ZwartUitslag
C=A. Dobber-C=Niels Roelofsen1-0
A=F. van der Elburg-A=P.A. Bohlmeijer0-1
A=N. Olivier-A=F. Londonrem
A=C. van Bohemen-A=J.H.H.M. Engelen1-0
A=H. de Bie-A=H.R. Eleveldrem
A=M. Kraaykamp-A=M.E. Boel0-1
A=N.K. Kabanof-A=W.H.J. Sanders0-1
A=F.B.W. Arts-A=L.H. Wanschers1-0
C=A. Kroon-A=A. Huis in't Veld0-1
B=G. Heimerikx-B=S.M. Maroofrem
B=H.J. Scholten-A=L. van den Bergrem
B=E. Homburg-B=C. Marcus0-1
B=F. van Dijk-C=N.M. Brattinga1-0
C=H.W.J. Vogelsang-B=Z. Azimirem
B=J. Brand-B=A.P. Ketting1-0
B=K. van Delft-C=H.J. van Ommen0-1
B=F.C. Mooibroek-B=P. Grasman0-1
B=F.F. van Overbeek-B=J.W. Willemsen0-1
C=Bas Jongen-C=J. Kranenbarg1-0
C=D. van de Linde-C=B. Kolthoffrem
C=A. Addink-C=R. Beekman1-0

Top


Uitslagen ronde: 30, gespeeld op 22-04-2003

Wit
ZwartUitslag
A=J.H.H.M. Engelen-A=L. van den Berg1-0
A=W.A. Weenink-A=L.H. Wanschersrem
A=H. Pruijssers-B=P. Grasman0-1
A=H.K. Bouwer-B=L.G. Eilander1-0
C=H.J. van Ommen-C=H.W.J. Vogelsangrem
B=J.W. Willemsen-C=B. Kolthoff1-0
B=A.P. Ketting-C=N.M. Brattingarem
A=C. van Bohemen-A=A. Huis in't Veld1-0
B=S.M. Maroof-A=R. Pruijssers0-1
A=M. Kraaykamp-B=R. Bos1-0
A=M. vd Nieuwendijk-B=H.J. Scholtenrem
B=G. Heimerikx-B=C. Marcusrem
B=E. Homburg-B=K.R. Schaafsma1-0
C=D. van de Linde-B=K. van Delft0-1
B=J.P. Kim-C=Karin Pruijssers1-0
B=F.C. Mooibroek-C=Bas Jongen0-1
B=F.F. van Overbeek-B=A.M. Aliasi1-0
B=J. ter Haar-C=M. ter Balsrem
C=A. Addink-C=A. Kroon1-0
C=J. Kranenbarg-C=R. Beekman1-0
C=W. Ollesch-C=R. Prins0-1

Top


Uitslagen ronde: 29, gespeeld op 08-04-2003

Wit
ZwartUitslag
A=A.C. Cornelisse-Externe wedstrijdrem
B=R. Bos-Externe wedstrijdrem
B=S.M. Maroof-Externe wedstrijdrem
B=H.J. Scholten-Externe wedstrijd1-0
B=K. van Delft-Externe wedstrijdrem
B=G. Heimerikx-Externe wedstrijd0-1
B=J.W. Willemsen-Externe wedstrijdrem
B=L.H.C. Fluttert-Externe wedstrijdrem
A=J.D. Vriend-A=W.A. Weeninkrem
C=H.J. van Ommen-C=A. Dobberrem
A=N.K. Kabanof-A=H.R. Eleveldrem
A=R. Pruijssers-A=C. van Bohemen0-1
A=J.H.H.M. Engelen-B=C. Marcus1-0
B=A.P. Ketting-B=S. van Kesteren0-1
C=H.W.J. Vogelsang-A=L. van den Bergrem
B=Z. Azimi-C=N.M. Brattinga1-0
B=E. Homburg-C=Karin Pruijssersrem
C=M. ter Bals-B=P. Grasman0-1
B=F.F. van Overbeek-B=F.C. Mooibroek0-1
B=A.M. Aliasi-C=B. Kolthoff1-0
C=Nienke Schutte-C=R. Prinsrem
B=F. van Dijk-A=J. Sloots0-1
C=W. Ollesch-C=A. Addink0-1
C=A. Kroon-C=R. Beekman1-0
B=E.F. Rouw-C=Bas Jongen0-1

Top


Uitslagen ronde: 28, gespeeld op 01-04-2003

Wit
ZwartUitslag
A=R.M. Pihlajamaa-A=R. Pruijssers0-1
A=F. London-A=J.D. Vriend0-1
A=L. van den Berg-A=W.A. Weeninkrem
A=F.B.W. Arts-A=J.H.H.M. Engelenrem
B=L.G. Eilander-B=J. ter Haar1-0
B=F.F. van Overbeek-A=H.K. Bouwerrem
B=P. Grasman-A=R.G. Amatorem
B=S.M. Maroof-A=H. Pruijssers1-0
C=N.M. Brattinga-C=H.J. van Ommen0-1
C=B. Kolthoff-B=A.P. Kettingrem
C=Niels Roelofsen-B=J.W. Willemsenrem
C=H.W.J. Vogelsang-C=A. Dobber1-0
A=F. van der Elburg-A=C. van Bohemenrem
A=H. de Bie-A=M. Kraaykamprem
A=N. Olivier-A=M.E. Boelrem
A=A.C. Cornelisse-A=W.H.J. Sanders0-1
A=N.K. Kabanof-B=S. van Kesteren1-0
A=A. Huis in't Veld-A=M. vd Nieuwendijkrem
B=C. Marcus-B=F. van Dijk1-0
B=K.R. Schaafsma-B=G. Heimerikx0-1
B=E. Homburg-B=H.J. Scholtenrem
B=Z. Azimi-B=K. van Delftrem
C=Karin Pruijssers-B=F.C. Mooibroek1-0
C=Frank Hendriks-C=Bas Jongen1-0
B=A.M. Aliasi-C=M. ter Bals1-0
C=Nienke Schutte-A=J. Sloots0-1
C=A. Kroon-C=W. Ollesch0-1
C=R. Beekman-C=A. Addink0-1
B=E.F. Rouw-C=J. Kranenbargrem

Top


Uitslagen ronde: 27, gespeeld op 25-01-2003

Wit
ZwartUitslag
A=R. Pruijssers-A=F. van der Elburg1-0
A=R.M. Pihlajamaa-A=P.A. Bohlmeijerrem
A=J.D. Vriend-A=J.H.H.M. Engelen0-1
A=W.A. Weenink-A=F.B.W. Arts1-0
A=F. London-A=W. de Bruinrem
B=P. Grasman-A=H.K. Bouwer0-1
B=J.W. Willemsen-C=H.W.J. Vogelsang0-1
B=A.P. Ketting-C=Niels Roelofsen0-1
C=N.M. Brattinga-C=B. Kolthoff1-0
B=J. ter Haar-B=S.M. Maroofrem
A=W.H.J. Sanders-A=H.R. Eleveldrem
A=C. van Bohemen-B=R. Bos1-0
A=M.E. Boel-A=A.C. Cornelisse1-0
A=L.H. Wanschers-A=A. Huis in't Veld1-0
B=S. van Kesteren-A=M. vd Nieuwendijk1-0
A=L. van den Berg-B=G. Heimerikxrem
B=F. van Dijk-B=H.J. Scholten1-0
B=Z. Azimi-B=C. Marcus0-1
C=H.J. van Ommen-B=K.R. Schaafsma0-1
C=Frank Hendriks-C=Karin Pruijssers1-0
B=K. van Delft-B=F.F. van Overbeekrem
C=M. ter Bals-B=F.C. Mooibroek0-1
C=A. Addink-C=Bas Jongen0-1
B=A.M. Aliasi-C=Nienke Schutte1-0
B=E.F. Rouw-C=A. Kroonrem
C=R. Prins-C=J. Kranenbargrem
C=D. van de Linde-C=R. Beekman1-0
C=G. Vos-C=W. Ollesch0-1

Top


Uitslagen ronde: 26, gespeeld op 18-03-2003

Wit
ZwartUitslag
A=P.A. Bohlmeijer-A=R. Pruijssersrem
A=W.A. Weenink-A=N. Olivier0-1
B=F.F. van Overbeek-B=J. ter Haar0-1
A=F. van der Elburg-A=M. Kraaykamp1-0
A=H. de Bie-A=F.B.W. Arts1-0
A=C. van Bohemen-B=S.M. Maroof1-0
A=W.H.J. Sanders-A=M.E. Boelrem
A=A. Schneiders-A=L.H. Wanschers1-0
B=A.P. Ketting-A=N.K. Kabanof0-1
B=G. Heimerikx-B=F. van Dijkrem
B=E. Homburg-A=F. London0-1
C=N.M. Brattinga-A=L. van den Bergrem
B=H.J. Scholten-B=J. Brand1-0
C=A. Dobber-B=C. Marcus0-1
B=K.R. Schaafsma-B=Z. Azimi1-0
B=F.C. Mooibroek-C=H.W.J. Vogelsang0-1
C=Karin Pruijssers-B=K. van Delft0-1
B=J.W. Willemsen-B=P. Grasman0-1
C=M. ter Bals-C=Niels Roelofsenrem
B=L.G. Eilander-C=Bas Jongen1-0
C=B. Kolthoff-C=J. Kranenbarg1-0
C=D. van de Linde-C=A. Kroon1-0
C=R. Beekman-B=A.M. Aliasi0-1

Top


Uitslagen ronde: 25, gespeeld op 11-03-2003

Wit
ZwartUitslag
A=A.C. Cornelisse-Externe wedstrijd1-0
A=L. van den Berg-Externe wedstrijd0-1
A=H.K. Bouwer-Externe wedstrijd1-0
A=A. Huis in't Veld-Externe wedstrijd0-1
A=R.G. Amato-Externe wedstrijd0-1
A=H. Pruijssers-Externe wedstrijd1-0
A=W. de Bruin-Externe wedstrijd0-1
B=S. van Kesteren-Externe wedstrijd1-0
B=K.R. Schaafsma-Externe wedstrijd0-1
B=A.P. Ketting-Externe wedstrijd0-1
C=Niels Roelofsen-Externe wedstrijd0-1
B=E. Homburg-Externe wedstrijd0-1
B=F.F. van Overbeek-Externe wedstrijd0-1
B=J.P. Kim-Externe wedstrijd0-1
A=H.R. Eleveld-A=W.A. Weenink1-0
A=R. Pruijssers-A=F. van der Elburg0-1
A=C. van Bohemen-A=N.K. Kabanof1-0
A=M.E. Boel-A=J.H.H.M. Engelen0-1
B=H.J. Scholten-B=S.M. Maroof0-1
A=F. London-C=N.M. Brattingarem
C=Karin Pruijssers-B=Z. Azimi0-1
B=K. van Delft-B=F.C. Mooibroekrem
C=M. ter Bals-A=J.D. Vriend0-1
C=Bas Jongen-C=Nienke Schutte1-0
C=A. Addink-B=J. ter Haar0-1
C=J. Kranenbarg-C=D. van de Linde1-0
B=A.M. Aliasi-C=G. Vos1-0
C=R. Beekman-C=W. Olleschrem
B=C. Marcus-C=H.J. van Ommen1-0
C=B. Kolthoff-A=A. Schneiders0-1
B=L.H.C. Fluttert-C=A. Dobber0-1

Top


Uitslagen ronde: 24

Wit
ZwartUitslag
A=F.B.W. Arts-A=N. Olivierrem
A=J.H.H.M. Engelen-A=W.A. Weeninkrem
B=P. Grasman-B=L.G. Eilanderrem
B=S.M. Maroof-A=H.K. Bouwer0-1
A=R.G. Amato-B=S. van Kesterenrem
C=B. Kolthoff-C=H.J. van Ommen1-0
C=Niels Roelofsen-C=N.M. Brattinga0-1
C=H.W.J. Vogelsang-B=A.P. Kettingrem
C=A. Dobber-B=J.W. Willemsen1-0
A=R. Pruijssers-A=H.R. Eleveldrem
B=R. Bos-A=H. de Bierem
A=F. van der Elburg-A=M.E. Boel1-0
A=M. Kraaykamp-A=C. van Bohemen1-0
A=W.H.J. Sanders-A=L.H. Wanschers1-0
A=A. Huis in't Veld-B=H.J. Scholten1-0
A=M. vd Nieuwendijk-B=F. van Dijk1-0
A=A.C. Cornelisse-B=K.R. Schaafsma1-0
B=E. Homburg-A=L. van den Bergrem
B=G. Heimerikx-B=F.C. Mooibroek1-0
B=C. Marcus-C=Karin Pruijssers0-1
B=Z. Azimi-A=A. Schneidersrem
C=Bas Jongen-C=M. ter Bals0-1
C=Nienke Schutte-C=A. Kroon1-0
C=R. Prins-B=L.H.C. Fluttert0-1
C=A. Addink-C=D. van de Linde0-1
C=J. Kranenbarg-C=G. Vosrem
C=W. Ollesch-B=A.M. Aliasi0-1
A=C. Visser-A=R.M. Pihlajamaarem

Top


Uitslagen ronde: 23, gespeeld op 25-02-2003

Wit
ZwartUitslag
A=F. London-A=F.B.W. Artsrem
A=W. de Bruin-A=L. van den Bergrem
B=J. ter Haar-A=R.G. Amato0-1
A=H.K. Bouwer-A=H. Pruijssers1-0
B=L.G. Eilander-B=S.M. Maroofrem
B=F.F. van Overbeek-B=P. Grasman0-1
C=H.J. van Ommen-B=J.W. Willemsen1-0
B=A.P. Ketting-C=A. Dobber1-0
C=N.M. Brattinga-C=H.W.J. Vogelsangrem
C=B. Kolthoff-C=Niels Roelofsenrem
A=M.E. Boel-A=C. van Bohemen1-0
A=L.H. Wanschers-A=M. Kraaykamp0-1
A=N.K. Kabanof-A=R. Verkruissen1-0
B=F. van Dijk-A=W.H.J. Sanders0-1
B=H.J. Scholten-B=R. Bos0-1
A=J.H.H.M. Engelen-A=P.A. Bohlmeijerrem
B=E. Homburg-A=A. Huis in't Veld0-1
B=S. van Kesteren-B=K.R. Schaafsma1-0
B=J. Brand-B=C. Marcus1-0
B=F.C. Mooibroek-B=J.P. Kim0-1
A=S. Norberhuis-C=Karin Pruijssers1-0
C=Nienke Schutte-A=J.D. Vriend0-1
C=A. Kroon-C=M. ter Bals0-1
B=L.H.C. Fluttert-C=A. Addink1-0
C=R. Prins-C=D. van de Linde1-0
C=J. Kranenbarg-C=W. Ollesch1-0

Top


Uitslagen ronde: 22, gespeeld op 18-02-2003

Wit
ZwartUitslag
A=A.C. Cornelisse-Externe wedstrijdrem
B=R. Bos-Externe wedstrijd0-1
B=S.M. Maroof-Externe wedstrijd0-1
B=H.J. Scholten-Externe wedstrijd1-0
B=G. Heimerikx-Externe wedstrijdrem
B=K. van Delft-Externe wedstrijdrem
B=J.W. Willemsen-Externe wedstrijd0-1
B=L.H.C. Fluttert-Externe wedstrijd0-1
B=E.F. Rouw-C=J.G. Heykooprem
A=J.D. Vriend-A=N. Olivierrem
C=N.M. Brattinga-C=A. Dobber0-1
A=C. van Bohemen-A=H. de Bierem
A=W.A. Weenink-A=F. van der Elburg0-1
A=M.E. Boel-A=F.B.W. Artsrem
A=N.K. Kabanof-A=L.H. Wanschers0-1
B=A.M. Aliasi-B=F. van Dijk0-1
A=A. Huis in't Veld-A=J.H.H.M. Engelenrem
B=A.P. Ketting-B=E. Homburgrem
B=K.R. Schaafsma-B=C. Marcus1-0
A=L. van den Berg-A=F. Londonrem
C=H.J. van Ommen-B=F.F. van Overbeekrem
C=Karin Pruijssers-B=L.G. Eilander1-0
C=H.W.J. Vogelsang-C=Bas Jongen1-0
B=Z. Azimi-C=Nienke Schutte1-0
C=A. Kroon-B=P. Grasman0-1
C=B. Kolthoff-C=A. Addinkrem
C=M. ter Bals-C=J. Kranenbarg1-0
A=J. Sloots-C=D. van de Linde1-0
C=G. Vos-B=J. ter Haar0-1

Top


Uitslagen ronde: 21, gespeeld op 11-02-2003

Wit
ZwartUitslag
A=C. van Bohemen-Externe wedstrijdrem
A=R.M. Pihlajamaa-Externe wedstrijd0-1
A=R. Verkruissen-Externe wedstrijdrem
A=N. Olivier-Externe wedstrijd1-0
A=W.A. Weenink-Externe wedstrijdrem
A=M. Kraaykamp-Externe wedstrijdrem
A=F.B.W. Arts-Externe wedstrijd1-0
A=L.H. Wanschers-Externe wedstrijd1-0
B=E.F. Rouw-Externe wedstrijdrem
C=B. Kolthoff-Externe wedstrijd0-1
C=N.M. Brattinga-Externe wedstrijdrem
C=H.J. van Ommen-Externe wedstrijd1-0
C=Bas Jongen-Externe wedstrijdrem
A=R. Pruijssers-A=C. Visser0-1
B=S.M. Maroof-B=S. van Kesteren1-0
C=Niels Roelofsen-C=H.W.J. Vogelsang1-0
A=H.R. Eleveld-A=M.E. Boelrem
A=H. de Bie-A=W.H.J. Sanders1-0
A=F. van der Elburg-A=M. vd Nieuwendijk1-0
B=H.J. Scholten-A=N.K. Kabanof0-1
B=F. van Dijk-A=A. Huis in't Veldrem
A=J.H.H.M. Engelen-A=A.C. Cornelisserem
B=C. Marcus-A=L. van den Bergrem
B=F.F. van Overbeek-B=E. Homburg0-1
B=J.W. Willemsen-B=G. Heimerikxrem
C=A. Dobber-C=Karin Pruijssers0-1
C=Frank Hendriks-A=S. Norberhuis0-1
B=L.G. Eilander-C=A. Kroon1-0
C=J.G. Heykoop-B=Z. Azimi0-1
C=Nienke Schutte-C=J. Kranenbarg1-0
B=P. Grasman-C=W. Ollesch1-0
C=D. van de Linde-A=J.D. Vriend0-1
C=M. ter Bals-C=R. Prins1-0
C=G. Vos-B=F.C. Mooibroek0-1
B=J. ter Haar-A=H.K. Bouwerrem

Top


Uitslagen ronde: 20, gespeeld op 04-02-2003

Wit
ZwartUitslag
A=L. van den Berg-A=J.D. Vriend0-1
A=J.H.H.M. Engelen-A=F. London0-1
B=P. Grasman-B=J. ter Haar1-0
B=S.M. Maroof-B=F.F. van Overbeek1-0
A=H. Pruijssers-B=L.G. Eilander1-0
C=Niels Roelofsen-C=H.J. van Ommen0-1
C=H.W.J. Vogelsang-C=B. Kolthoff1-0
B=J.W. Willemsen-B=A.P. Ketting0-1
A=R.M. Pihlajamaa-A=F. van der Elburg1-0
A=H.R. Eleveld-A=C. van Bohemen1-0
A=M.E. Boel-A=R. Pruijssers0-1
A=M. vd Nieuwendijk-A=W.H.J. Sandersrem
A=N.K. Kabanof-B=G. Heimerikx1-0
A=A.C. Cornelisse-A=A. Huis in't Veldrem
B=H.J. Scholten-B=C. Marcus1-0
B=K.R. Schaafsma-C=N.M. Brattingarem
B=F.C. Mooibroek-B=S. van Kesteren0-1
C=A. Kroon-A=S. Norberhuis0-1
C=J. Kranenbarg-C=Karin Pruijssers0-1
C=Bas Jongen-C=J.G. Heykooprem
C=A. Addink-C=Nienke Schutte0-1
C=D. van de Linde-B=Z. Azimi0-1
C=M. ter Bals-C=G. Vos1-0
C=W. Ollesch-B=E.F. Rouw1-0

Top


Uitslagen ronde: 19, gespeeld op 28-01-2003

Wit
ZwartUitslag
A=F. London-A=W.A. Weenink0-1
A=W. de Bruin-A=J.H.H.M. Engelen1-0
A=L. van den Berg-A=F.B.W. Artsrem
B=F.F. van Overbeek-A=H. Pruijssers1-0
B=P. Grasman-B=S.M. Maroof0-1
C=H.J. van Ommen-B=A.P. Ketting0-1
C=N.M. Brattinga-B=J.W. Willemsen1-0
C=B. Kolthoff-C=A. Dobberrem
A=C. Visser-A=F. van der Elburg0-1
A=H. de Bie-A=N.K. Kabanof1-0
A=L.H. Wanschers-A=C. van Bohemen0-1
A=M. Kraaykamp-A=R. Pruijssers0-1
B=R. Bos-A=W.H.J. Sanders1-0
B=F. van Dijk-A=A.C. Cornelisserem
B=G. Heimerikx-B=H.J. Scholtenrem
A=A. Huis in't Veld-B=K.R. Schaafsma1-0
B=C. Marcus-C=H.W.J. Vogelsang1-0
B=E. Homburg-B=F.C. Mooibroekrem
B=J. Brand-C=Bas Jongen1-0
C=Karin Pruijssers-C=J.G. Heykooprem
C=R. Prins-C=A. Kroon0-1
C=J. Kranenbarg-C=A. Addink0-1
C=G. Vos-C=D. van de Linderem
C=Nienke Schutte-C=W. Ollesch1-0
A=J.D. Vriend-B=E.F. Rouw1-0
B=Z. Azimi-B=L.G. Eilander1-0

Top


Uitslagen ronde: 18, gespeeld op 21-01-2003

Wit
ZwartUitslag
A=H. Pruijssers-B=S.M. Maroofrem
A=N. Olivier-A=W. de Bruinrem
A=H.K. Bouwer-B=S. van Kesteren1-0
A=M.E. Boel-A=H. de Bie1-0
A=C. van Bohemen-A=W.A. Weeninkrem
A=R. Pruijssers-A=L.H. Wanschersrem
A=W.H.J. Sanders-A=N.K. Kabanofrem
B=R. Bos-B=F. van Dijkrem
B=C. Marcus-B=J.W. Willemsenrem
C=N.M. Brattinga-B=E. Homburgrem
C=H.J. van Ommen-B=H.J. Scholten0-1
C=H.W.J. Vogelsang-A=F. Londonrem
C=Karin Pruijssers-C=Bas Jongen0-1
C=A. Kroon-C=B. Kolthoffrem
C=A. Addink-C=J.G. Heykoop0-1
C=D. van de Linde-C=M. ter Balsrem
C=Nienke Schutte-C=G. Vos1-0
A=L. van den Berg-A=C. Visserrem
C=W. Ollesch-A=J.D. Vriend0-1
B=E.F. Rouw-C=A. Dobber0-1

Top


Uitslagen ronde: 17, gespeeld op 14-01-2003

Wit
ZwartUitslag
A=A.C. Cornelisse-Externe wedstrijdrem
B=R. Bos-Externe wedstrijdrem
B=S.M. Maroof-Externe wedstrijd0-1
B=H.J. Scholten-Externe wedstrijd1-0
B=K. van Delft-Externe wedstrijdrem
B=G. Heimerikx-Externe wedstrijd1-0
B=J.W. Willemsen-Externe wedstrijd1-0
B=L.H.C. Fluttert-Externe wedstrijd1-0
A=C. van Bohemen-Externe wedstrijdrem
A=R.M. Pihlajamaa-Externe wedstrijd1-0
A=R. Verkruissen-Externe wedstrijd1-0
A=N. Olivier-Externe wedstrijd0-1
A=W.A. Weenink-Externe wedstrijd1-0
A=M. Kraaykamp-Externe wedstrijdrem
A=F.B.W. Arts-Externe wedstrijd1-0
A=L.H. Wanschers-Externe wedstrijd1-0
B=F.C. Mooibroek-Externe wedstrijd1-0
C=Bas Jongen-Externe wedstrijd1-0
C=Karin Pruijssers-Externe wedstrijd1-0
C=H.J. van Ommen-Externe wedstrijd1-0
C=N.M. Brattinga-Externe wedstrijd1-0
C=B. Kolthoff-Externe wedstrijd0-1
B=P. Grasman-A=H. Pruijssers1-0
A=H.R. Eleveld-A=M. vd Nieuwendijk1-0
A=H. de Bie-A=F. van der Elburgrem
A=J.H.H.M. Engelen-A=W.H.J. Sandersrem
A=R. Pruijssers-B=F. van Dijk1-0
A=N.K. Kabanof-A=A. Huis in't Veld1-0
B=K.R. Schaafsma-A=L. van den Bergrem
B=F.F. van Overbeek-B=C. Marcus0-1
B=E. Homburg-C=H.W.J. Vogelsang1-0
A=F. London-B=J.P. Kimrem
C=Niels Roelofsen-B=J. Brand0-1
C=A. Dobber-C=A. Kroon1-0
C=J.G. Heykoop-C=J. Kranenbargrem
A=A. Schneiders-C=D. van de Linde1-0
C=G. Vos-C=R. Prins0-1
C=W. Ollesch-C=M. ter Balsrem
B=L.G. Eilander-A=R.G. Amatorem

Top


Uitslagen ronde: 16, gespeeld op 07-01-2003

Wit
ZwartUitslag
A=H. Pruijssers-A=H.K. Bouwer1-0
A=F. London-A=N. Olivier0-1
B=L.G. Eilander-B=P. Grasmanrem
B=S. van Kesteren-B=F.F. van Overbeek1-0
A=F. van der Elburg-A=H.R. Eleveldrem
B=S.M. Maroof-A=H. de Bie0-1
A=A. Huis in't Veld-A=C. van Bohemen0-1
A=W.A. Weenink-A=M. Kraaykamp0-1
A=W.H.J. Sanders-A=R. Pruijssersrem
A=J.H.H.M. Engelen-B=K.R. Schaafsma1-0
A=R. Verkruissen-B=A.P. Ketting1-0
A=L. van den Berg-A=A.C. Cornelisserem
B=J.P. Kim-B=R. Bos0-1
A=N.K. Kabanof-C=Niels Roelofsen1-0
B=G. Heimerikx-C=H.W.J. Vogelsangrem
B=C. Marcus-B=E. Homburgrem
C=N.M. Brattinga-B=H.J. Scholten0-1
C=A. Kroon-B=J.W. Willemsen0-1
B=F.C. Mooibroek-C=Frank Hendriks0-1
C=H.J. van Ommen-C=Karin Pruijssers1-0
C=Bas Jongen-C=A. Dobber0-1
C=J.G. Heykoop-C=B. Kolthoffrem
C=D. van de Linde-C=R. Prinsrem
B=E.F. Rouw-C=A. Addink0-1
C=M. ter Bals-C=Nienke Schutte0-1
C=G. Vos-C=D. Bredijkrem
A=J.D. Vriend-A=A. Schneiders0-1

Top


Uitslagen ronde: 15, gespeeld op 17-10-2002

Wit
ZwartUitslag
A=J.D. Vriend-A=F. van der Elburgrem
A=L. van den Berg-A=J.H.H.M. Engelenrem
A=W. de Bruin-A=W.A. Weeninkrem
B=S.M. Maroof-A=R. Verkruissen1-0
A=H.K. Bouwer-B=F.F. van Overbeekrem
A=R.G. Amato-B=P. Grasman1-0
B=A.P. Ketting-C=H.J. van Ommen1-0
B=J.W. Willemsen-C=N.M. Brattingarem
C=A. Dobber-C=B. Kolthoffrem
A=H.R. Eleveld-A=M. Kraaykamp1-0
A=H. de Bie-A=R. Pruijssersrem
A=W.H.J. Sanders-A=C. van Bohemenrem
A=A. Huis in't Veld-B=J.P. Kim1-0
C=H.W.J. Vogelsang-B=K.R. Schaafsma0-1
A=A.C. Cornelisse-B=E. Homburgrem
B=C. Marcus-B=G. Heimerikxrem
B=J. Brand-B=R. Bos0-1
B=H.J. Scholten-A=F. London0-1
B=F.C. Mooibroek-C=Karin Pruijssers1-0
C=A. Kroon-C=Bas Jongen1-0
B=L.G. Eilander-C=J. Kranenbarg1-0
B=E.F. Rouw-C=D. van de Linderem
C=Nienke Schutte-C=J.G. Heykoop0-1
C=R. Prins-C=W. Ollesch1-0
C=A. Addink-C=M. ter Balsrem
C=G. Buitenhuis-C=G. Vosrem

Top


Uitslagen ronde: 14, gespeeld op 10-12-2002

Wit
ZwartUitslag
A=L. van den Berg-Externe wedstrijdrem
A=H.K. Bouwer-Externe wedstrijd1-0
A=A. Huis in't Veld-Externe wedstrijd1-0
A=R.G. Amato-Externe wedstrijdrem
A=W. de Bruin-Externe wedstrijd1-0
A=H. Pruijssers-Externe wedstrijd0-1
A=A.C. Cornelisse-Externe wedstrijd1-0
B=R. Bos-Externe wedstrijdrem
B=S.M. Maroof-Externe wedstrijd0-1
B=H.J. Scholten-Externe wedstrijdrem
B=J.W. Willemsen-Externe wedstrijd1-0
B=C. Marcus-Externe wedstrijdrem
B=K. van Delft-Externe wedstrijdrem
B=L.H.C. Fluttert-Externe wedstrijd0-1
B=P. Grasman-Externe wedstrijdrem
B=K.R. Schaafsma-Externe wedstrijd0-1
B=F.F. van Overbeek-Externe wedstrijd1-0
B=E. Homburg-Externe wedstrijd0-1
B=J.P. Kim-Externe wedstrijd1-0
C=Niels Roelofsen-Externe wedstrijd0-1
A=H.R. Eleveld-A=H. de Bierem
A=C. van Bohemen-A=F. van der Elburgrem
A=L.H. Wanschers-A=W.A. Weenink0-1
A=N. Olivier-A=M. Kraaykamp0-1
A=R. Verkruissen-A=W.H.J. Sanders0-1
A=R. Pruijssers-A=J.H.H.M. Engelen1-0
B=A.P. Ketting-A=F.B.W. Arts0-1
C=Karin Pruijssers-C=H.W.J. Vogelsangrem
C=H.J. van Ommen-B=F.C. Mooibroekrem
C=J. Kranenbarg-C=A. Kroon0-1
C=Bas Jongen-C=G. Vos1-0
C=W. Ollesch-C=B. Kolthoff1-0
C=D. van de Linde-C=Nienke Schutterem
C=M. ter Bals-C=D. Bredijk1-0
C=N.M. Brattinga-C=G. Buitenhuis1-0

Top


Uitslagen ronde: 13, gespeeld op 03-12-2002

Wit
ZwartUitslag
A=J.V.G. Kaagman-Externe wedstrijd0-1
B=S. van Kesteren-Externe wedstrijdrem
A=F. van der Elburg-A=R.M. Pihlajamaa1-0
A=W.A. Weenink-A=L. van den Bergrem
A=J.H.H.M. Engelen-A=F.B.W. Artsrem
C=H.W.J. Vogelsang-C=H.J. van Ommen0-1
C=Niels Roelofsen-C=A. Dobber1-0
C=B. Kolthoff-B=J.W. Willemsenrem
C=N.M. Brattinga-B=A.P. Kettingrem
B=L.G. Eilander-A=H.K. Bouwer0-1
A=M. Kraaykamp-A=H. de Bie0-1
A=M. v den Nieuwendijk-A=C. van Bohemen0-1
B=F. van Dijk-A=N. Olivier0-1
C=D. Bredijk-B=S.M. Maroof0-1
A=W.H.J. Sanders-B=J.P. Kim1-0
B=J. Brand-A=Roeland Pruijssers0-1
B=K.R. Schaafsma-B=H.J. Scholten1-0
B=E. Homburg-B=G. Heimerikxrem
A=A. Huis in 't Veld-B=C. Marcusrem
B=R. Bos-A=A.C. Cornelisserem
A=F. London-B=K. van Delft1-0
C=Karin Pruijssers-C=A. Kroon1-0
C=J. Kranenbarg-C=Bas Jongen0-1
B=F.C. Mooibroek-B=E.F. Rouw1-0
C=J.G. Heykoop-C=D. van de Linderem
C=Nienke Schutte-B=P. Grasman0-1
C=W. Ollesch-C=G. Vosrem
C=A. Addink-C=G. Buitenhuis1-0

Top


Uitslagen ronde: 12, gespeeld op 26-11-2002

Wit
ZwartUitslag
A=W. de Bruin-A=F. Londonrem
A=P.A. Bohlmeijer-A=R.M. Pihlajamaa1-0
B=S. van Kesteren-B=P. Grasman1-0
B=F.F. van Overbeek-B=L.G. Eilander0-1
B=J.W. Willemsen-C=Niels Roelofsenrem
C=A. Dobber-C=H.W.J. Vogelsangrem
A=W.A. Weenink-A=H.R. Eleveld0-1
A=H. de Bie-A=L.H. Wanschers1-0
A=F. van der Elburg-B=F. van Dijk1-0
A=C. van Bohemen-A=R. Verkruissen1-0
A=Roeland Pruijssers-A=M. v den Nieuwendijk0-1
A=F.B.W. Arts-A=W.H.J. Sandersrem
B=S.M. Maroof-B=H.J. Scholten1-0
B=E. Homburg-A=J.H.H.M. Engelen0-1
B=A.P. Ketting-B=J.P. Kimrem
A=G.J. Ludden-A=L. van den Berg1-0
C=N.M. Brattinga-A=A. Huis in 't Veld0-1
A=A.C. Cornelisse-B=K. van Delftrem
B=R. Bos-C=H.J. van Ommen1-0
C=Frank Hendriks-C=Karin Pruijssersrem
A=S. Norberhuis-C=B. Kolthoff1-0
C=A. Kroon-C=J.G. Heykoop1-0
C=Bas Jongen-B=F.C. Mooibroekrem
C=J. Kranenbarg-C=R. Prins1-0
C=G. Vos-B=E.F. Rouw0-1
C=W. Ollesch-C=D. van de Linde0-1
C=Nienke Schutte-C=G. Buitenhuis1-0
C=D. Bredijk-C=A. Addink0-1

Top


Uitslagen ronde: 11, gespeeld op 19-11-2002

Wit
ZwartUitslag
A=P.A. Bohlmeijer-A=F. van der Elburg0-1
A=J.D. Vriend-A=Roeland Pruijssers0-1
A=F.B.W. Arts-A=W.A. Weenink0-1
A=L. van den Berg-A=N. Olivier0-1
A=H. Pruijssers-B=S. van Kesteren0-1
B=P. Grasman-A=H.K. Bouwer0-1
B=F.F. van Overbeek-A=R.G. Amato0-1
C=H.J. van Ommen-C=N.M. Brattinga0-1
B=A.P. Ketting-C=B. Kolthoff1-0
C=H.W.J. Vogelsang-C=Niels Roelofsenrem
A=C. van Bohemen-A=M. Kraaykamp0-1
A=N.K. Kabanof-B=F. van Dijk0-1
A=R. Verkruissen-A=J.H.H.M. Engelen1-0
B=J. Brand-B=E. Homburgrem
C=Karin Pruijssers-B=K.R. Schaafsma0-1
B=F.C. Mooibroek-C=A. Kroonrem
C=D. van de Linde-C=J. Kranenbarg0-1
B=E.F. Rouw-C=Nienke Schutte1-0
C=A. Addink-C=W. Ollesch1-0
C=G. Buitenhuis-B=C. Marcus0-1
A=A.C. Cornelisse-Externe wedstrijdrem
B=R. Bos-Externe wedstrijd0-1
B=S.M. Maroof-Externe wedstrijd0-1
B=H.J. Scholten-Externe wedstrijdrem
B=K. van Delft-Externe wedstrijd0-1
B=G. Heimerikx-Externe wedstrijd1-0
B=J.W. Willemsen-Externe wedstrijd0-1
B=L.H.C. Fluttert-Externe wedstrijd0-1

Top


Uitslagen ronde: 10, gespeeld op 12-11-2002

Wit
ZwartUitslag
A=C. van Bohemen-Externe wedstrijd1-0
A=R.M. Pihlajamaa-Externe wedstrijd0-1
A=R. Verkruissen-Externe wedstrijd1-0
A=N. Olivier-Externe wedstrijd1-0
A=W.A. Weenink-Externe wedstrijd0-1
A=M. Kraaykamp-Externe wedstrijdrem
A=M. v den Nieuwendijk-Externe wedstrijd1-0
A=L.H. Wanschers-Externe wedstrijd1-0
B=F.C. Mooibroek-Externe wedstrijd0-1
B=E.F. Rouw-Externe wedstrijd0-1
C=Frank Hendriks-Externe wedstrijdrem
C=B. Kolthoff-Externe wedstrijdrem
C=H.J. van Ommen-Externe wedstrijdrem
C=N.M. Brattinga-Externe wedstrijdrem
A=W.H.J. Sanders-A=F. van der Elburg0-1
A=J.H.H.M. Engelen-A=N.K. Kabanofrem
B=F. van Dijk-B=E. Homburg1-0
B=C. Marcus-A=Roeland Pruijssers0-1
A=L. van den Berg-C=H.W.J. Vogelsangrem
B=K. van Delft-A=A. Huis in 't Veld0-1
B=G. Heimerikx-C=Karin Pruijssers1-0
C=A. Kroon-A=R.G. Amato0-1
C=J.G. Heykoop-A=A.C. Cornelisse0-1
C=R. Prins-B=J.W. Willemsen0-1
C=J. Kranenbarg-B=R. Bos0-1
A=S. Norberhuis-C=D. van de Linde1-0
C=W. Ollesch-C=G. Buitenhuis0-1
B=S. van Kesteren-B=S.M. Maroof0-1
B=A.P. Ketting-C=D. Bredijk1-0

Top


Uitslagen ronde: 9, gespeeld op 5-11-2002

Wit
ZwartUitslag
A=Roeland Pruijssers-A=R.M. Pihlajamaa0-1
A=F. van der Elburg-A=C. Visser1-0
A=F. London-A=L. van den Bergrem
A=N. Olivier-A=F.B.W. Artsrem
A=W.A. Weenink-A=J.H.H.M. Engelenrem
A=H.K. Bouwer-B=S.M. Maroofrem
C=A. Dobber-C=H.J. van Ommen1-0
C=H.W.J. Vogelsang-B=J.W. Willemsen1-0
C=Niels Roelofsen-B=A.P. Ketting0-1
C=B. Kolthoff-C=N.M. Brattinga0-1
A=H.R. Eleveld-A=W.H.J. Sanders1-0
A=P.A. Bohlmeijer-A=M.E. Boel0-1
A=H. de Bie-A=C. van Bohemen1-0
A=L.H. Wanschers-A=H. Pruijssers1-0
A=M. Kraaykamp-B=H.J. Scholten1-0
A=N.K. Kabanof-B=C. Marcus1-0
B=F.F. van Overbeek-B=F. van Dijkrem
B=K.R. Schaafsma-B=E. Homburg0-1
A=M. v den Nieuwendijk-A=A. Huis in 't Veld1-0
B=G. Heimerikx-A=R. Verkruissen0-1
C=Karin Pruijssers-B=J. Brand0-1
C=Frank Hendriks-B=K. van Delft0-1
C=G. Buitenhuis-C=A. Kroon0-1
C=J.G. Heykoop-B=F.C. Mooibroek0-1
C=J. Kranenbarg-B=E.F. Rouw1-0
C=D. van de Linde-C=A. Addink1-0
A=S. Norberhuis-C=W. Ollesch1-0
C=Nienke Schutte-C=D. Bredijk1-0

Top


Uitslagen ronde: 8, gespeeld op 29-10-2002

Wit
ZwartUitslag
A=R.G. Amato-B=L.G. Eilander1-0
A=R.M.P. Pihlajamaa-A=J.D. Vriend1-0
A=H. de Bie-A=W.A. Weeninkrem
A=C. van Bohemen-A=Roeland Pruijssers1-0
A=W.H.J. Sanders-B=S.M. Maroof1-0
C=Niels Roelofsen-A=P.A. Bohlmeijer0-1
A=L.H. Wanschers-A=N. Olivier1-0
B=H.J. Scholten-A=J.H.H.M. Engelenrem
B=E. Homburg-A=F.B.W. Arts0-1
A=A. Huis in 't Veld-A=M. Kraaykamp0-1
B=F. van Dijk-A=L. van den Bergrem
A=H. Pruijssers-B=K.R. Schaafsma1-0
C=H.J. van Ommen-A=N.K. Kabanof0-1
B=S. van Kesteren-C=Karin Pruijssersrem
C=R. Prins-B=G. Heimerikx0-1
C=H.W.J. Vogelsang-C=A. Kroon1-0
B=K. van Delft-B=A.P. Ketting1-0
C=B. Kolthoff-B=F.C. Mooibroek1-0
C=Frank Hendriks-C=J. Kranenbarg1-0
A=F. London-B=J.W. Willemsen1-0
B=R. Bos-C=N.M. Brattingarem
C=D. van de Linde-C=Bas Jongenrem
C=A. Addink-C=A. Dobber0-1
C=D. Bredijk-C=G. Buitenhuis0-1
A=L. van den Berg-A=W. de Bruinrem

Top


Uitslagen ronde: 7, gespeeld op 22-10-2002

Wit
ZwartUitslag
A=J.V.G. Kaagman-Externe wedstrijd0-1
A=L. van den Berg-Externe wedstrijdrem
A=A. Huis in 't Veld-Externe wedstrijd0-1
A=R.G. Amato-Externe wedstrijdrem
A=W. de Bruin-Externe wedstrijdrem
A=H. Pruijssers-Externe wedstrijd0-1
B=S. van Kesteren-Externe wedstrijd1-0
A=H.K. Bouwer-Externe wedstrijd1-0
A=P.A. Bohlmeijer-A=Roeland Pruijssers1-0
A=J.H.H.M. Engelen-A=N. Olivier0-1
A=F.B.W. Arts-A=F. Londonrem
B=S.M. Maroof-B=L.G. Eilander1-0
B=P. Grasman-B=F.F. van Overbeekrem
C=H.J. van Ommen-C=B. Kolthoffrem
C=N.M. Brattinga-C=Niels Roelofsen0-1
B=A.P. Ketting-C=H.W.J. Vogelsangrem
A=C. van Bohemen-A=H.R. Eleveld0-1
A=M.E. Boel-A=G.J. Ludden1-0
A=W.H.J. Sanders-A=H. de Bierem
A=M. Kraaykamp-A=L.H. Wanschersrem
B=H.J. Scholten-B=E. Homburgrem
C=Karin Pruijssers-B=C. Marcus0-1
B=K.R. Schaafsma-A=R. Verkruissen1-0
B=L.H.C. Fluttert-A=N.K. Kabanof0-1
C=A. Kroon-A=M. v den Nieuwendijk0-1
C=A. Dobber-B=R. Bos0-1
C=G. Buitenhuis-C=D. van de Linde0-1
C=D. Bredijk-A=S. Norberhuis0-1
B=E.F. Rouw-C=W. Ollesch1-0
B=F.C. Mooibroek-C=J. Kranenbarg0-1

Top


Uitslagen ronde: 6, gespeeld op 15-10-2002

Wit
ZwartUitslag
A=C. van Bohemen-Externe wedstrijdrem
A=R.M.P. Pihlajamaa-Externe wedstrijdrem
A=R. Verkruissen-Externe wedstrijd0-1
A=W.A. Weenink-Externe wedstrijd1-0
A=N. Olivier-Externe wedstrijd0-1
A=M. Kraaykamp-Externe wedstrijdrem
A=F.B.W. Arts-Externe wedstrijd1-0
A=L.H. Wanschers-Externe wedstrijdrem
B=P. Grasman-Externe wedstrijd0-1
B=A.P. Ketting-Externe wedstrijd0-1
B=F.F. van Overbeek-Externe wedstrijd1-0
B=E. Homburg-Externe wedstrijd1-0
B=J.P. Kim-Externe wedstrijd1-0
C=Niels Roelofsen-Externe wedstrijd0-1
A=H.R. Eleveld-A=N.K. Kabanofrem
A=A. Huis in 't Veld-A=M.E. Boel0-1
A=H. de Bie-B=F. van Dijk1-0
A=J.H.H.M. Engelen-B=L.G. Eilander1-0
B=S.M. Maroof-A=L. van den Bergrem
A=H. Pruijssers-B=C. Marcusrem
A=W.H.J. Sanders-C=R. Prins1-0
B=K.R. Schaafsma-C=H.J. van Ommenrem
B=H.J. Scholten-C=H.W.J. Vogelsang1-0
C=N.M. Brattinga-C=Karin Pruijssers0-1
C=J. Brand-B=K. van Delft1-0
C=A. Kroon-B=E.F. Rouw1-0
C=J. Kranenbarg-C=F.C. Mooibroek0-1
C=D. van de Linde-B=S. van Kesteren0-1
A=R.G. Amato-C=A. Addink1-0
C=B. Kolthoff-C=G. Buitenhuis1-0
C=A. Dobber-C=Nienke Schutte1-0
C=D. Bredijk-C=W. Ollesch0-1
A=G.J. Ludden-A=F. van der Elburg0-1
A=Roeland Pruijssers-A=C. Visser1-0
A=M. v den Nieuwendijk-A=S. Norberhuis1-0
C=Bas Jongen-C=Frank Hendriksrem

Top


Uitslagen ronde: 5, gespeeld op 8-10-2002

Wit
ZwartUitslag
B=J.W. Willemsen-C=A. Dobber1-0
A=W.A. Weenink-A=C. van Bohemenrem
A=N. Olivier-A=H.R. Eleveld0-1
A=L.H. Wanschers-A=G.J. Ludden0-1
A=F. van der Elburg-A=A. Huis in 't Veldrem
A=F.B.W. Arts-A=M.E. Boel0-1
B=F. van Dijk-B=S.M. Maroof1-0
A=L. van den Berg-A=H. Pruijssersrem
A=R. Verkruissen-A=M. Kraaykamprem
C=Niels Roelofsen-B=K.R. Schaafsma1-0
B=J.P. Kim-C=N.M. Brattinga1-0
B=E.F. Rouw-C=R. Prins0-1
C=H.W.J. Vogelsang-C=H.J. van Ommenrem
B=C. Marcus-C=J. Brand1-0
B=E. Homburg-B=A.P. Kettingrem
A=N.K. Kabanof-C=A. Kroon1-0
C=F.C. Mooibroek-B=F.F. van Overbeek0-1
B=L. de Bruin-C=D. van de Linde1-0
B=K. van Delft-C=J. Kranenbarg1-0
B=P. Grasman-C=J.G. Heykoop0-1
C=G. Buitenhuis-C=Frank Hendriks0-1
C=B. Kolthoff-C=Bas Jongenrem
A=R.G. Amato-C=D. Bredijk1-0
C=W. Ollesch-C=Nienke Schutte0-1

Top


Uitslagen ronde: 4, gespeeld op 1-10-2002

Wit
ZwartUitslag
A=J.H.H.M. Engelen-A=C. van Bohemen0-1
A=M.E. Boel-A=H.R. Eleveld0-1
A=H. Pruijssers-A=N. Olivier0-1
A=Roeland Pruijssers-A=M. Kraaykamp1-0
A=F.B.W. Arts-A=H. de Bierem
A=G.J. Ludden-C=N.M. Brattinga1-0
A=A.C. Cornelisse-A=L.H. Wanschers0-1
B=F. van Dijk-B=G. Heimerikx1-0
A=A. Huis in 't Veld-C=Niels Roelofsen1-0
B=A.P. Ketting-A=P.A. Bohlmeijer0-1
B=S.M. Maroof-C=H.W.J. Vogelsang1-0
A=L. van den Berg-B=E.F. Rouw1-0
B=C. Marcus-B=K.R. Schaafsma0-1
A=R. Verkruissen-A=N.K. Kabanof1-0
C=H.J. van Ommen-B=L.H.C. Fluttertrem
B=J.P. Kim-C=D. van de Linde1-0
A=W.H.J. Sanders-B=K. van Delft1-0
C=G. Buitenhuis-C=Karin Pruijssers0-1
B=J.W. Willemsen-B=F.F. van Overbeek0-1
B=E. Homburg-C=Frank Hendriks1-0
C=F.C. Mooibroek-C=A. Addink1-0
C=J. Kranenbarg-C=M. ter Bals1-0
A=R.G. Amato-C=J.G. Heykoop0-1
C=Nienke Schutte-A=F. London0-1
C=D. Bredijk-C=Bas Jongen0-1
C=W. Ollesch-C=A. Dobber0-1
C=B. Kolthoff-C=A. Kroonrem

Top


Uitslagen ronde: 3, gespeeld op 24-09-2002

Wit
ZwartUitslag
A=J.D. Vriend-A=P.A. Bohlmeijer0-1
A=W. de Bruin-A=F.B.W. Artsrem
A=F. London-A=J.H.H.M. Engelen0-1
A=N. Olivier-A=W.A. Weenink0-1
B=F.F. van Overbeek-B=S.M. Maroof0-1
B=L.G. Eilander-A=H. Pruijssersrem
A=H.K. Bouwer-A=R.G. Amato1-0
B=J.W. Willemsen-C=H.J. van Ommen0-1
C=A. Dobber-B=A.P. Ketting0-1
C=H.W.J. Vogelsang-C=N.M. Brattingarem
C=Niels Roelofsen-C=B. Kolthoff1-0
A=Roeland Pruijssers-A=L. van den Berg1-0
B=K.R. Schaafsma-A=H.R. Eleveld0-1
B=G. Heimerikx-A=A.C. Cornelisserem
A=L.H. Wanschers-B=H.J. Scholten1-0
C=A. Kroon-A=A. Huis in 't Veld0-1
C=D. van de Linde-B=C. Marcus0-1
B=E.F. Rouw-C=G. Buitenhuis1-0
B=E. Homburg-A=W.H.J. Sanders0-1
A=M. v den Nieuwendijk-C=F.C. Mooibroek1-0
B=K. van Delft-C=J.G. Heykoop1-0
C=Karin Pruijssers-C=J. Kranenbarg1-0
C=Frank Hendriks-C=Nienke Schutte1-0
C=Bas Jongen-C=A. Addink0-1
C=M. ter Bals-C=W. Ollesch1-0
A=C. van Bohemen-A=M.E. Boelrem
A=M. Kraaykamp-B=F. van Dijk1-0
C=R. Prins-A=G.J. Ludden0-1

Top


Uitslagen ronde: 2, gespeeld op 17-09-2002

Wit
ZwartUitslag
C=N.M. Brattinga-C=A. Dobber1-0
A=F. van der Elburg-A=Roeland Pruijssers1-0
A=C. van Bohemen-A=C. Visser1-0
A=N. Olivier-A=R. Verkruissen1-0
A=M. Kraaykamp-A=W.A. Weenink0-1
A=M.E. Boel-B=A.P. Ketting1-0
A=H.R. Eleveld-A=H. Pruijssersrem
B=S.M. Maroof-A=J.H.H.M. Engelen0-1
B=L.G. Eilander-A=F.B.W. Artsrem
A=L. van den Berg-B=K.R. Schaafsmarem
B=F. van Dijk-A=R.G. Amato1-0
B=H.J. Scholten-B=G. Heimerikxrem
A=N.K. Kabanof-C=G. Buitenhuis1-0
B=C. van Hoorne-C=R. Prins0-1
B=J.P. Kim-C=A. Kroonrem
B=J.W. Willemsen-C=Frank Hendriks1-0
B=P. Grasman-B=K. van Delftrem
B=F.F. van Overbeek-C=J.G. Heykoop1-0
C=Karin Pruijssers-B=E. Homburg0-1
C=Nienke Schutte-C=Bas Jongenrem
C=F.C. Mooibroek-C=M. ter Bals1-0
C=W. Ollesch-C=H.J. van Ommen0-1
C=A. Addink-C=B. Kolthoffrem
C=J. Kranenbarg-C=D. Bredijk1-0
C=H.W.J. Vogelsang-C=D. van de Linderem

Top


Uitslagen ronde: 1, gespeeld op 10-09-2002

Wit
ZwartUitslag
A=C. Visser-A=J.D. Vriend1-0
A=W.A. Weenink-A=F. London1-0
A=J.H.H.M. Engelen-A=W. de Bruinrem
A=F.B.W. Arts-A=L. van den Bergrem
A=H. Pruijssers-B=F.F. van Overbeek1-0
B=S.M. Maroof-B=P. Grasman1-0
C=H.J. van Ommen-C=Niels Roelofsen0-1
C=B. Kolthoff-C=H.W.J. Vogelsang0-1
B=A.P. Ketting-B=J.W. Willemsen1-0
A=H. de Bie-A=M.E. Boelrem
A=N.K. Kabanof-A=C. van Bohemen0-1
A=Roeland Pruijssers-A=W.H.J. Sanders1-0
A=S. Norberhuis-A=N. Olivier0-1
A=R. Verkruissen-A=M. v den Nieuwendijk1-0
A=A.C. Cornelisse-B=F. van Dijkrem
B=G. Heimerikx-B=L.H.C. Fluttertrem
B=K.R. Schaafsma-B=Nienke Schutte1-0
B=K. van Delft-B=L.G. Eilander0-1
C=D. van de Linde-B=E.F. Rouwrem
B=Bas Jongen-C=J. Brand0-1
C=A. Addink-C=N.M. Brattinga0-1
C=J.G. Heykoop-C=Karin Pruijssersrem
C=G. Buitenhuis-C=F.C. Mooibroek1-0
C=A. Kroon-C=J. Kranenbarg1-0
C=R. Prins-C=D. Bredijk1-0
A=M. Kraaykamp-Oneven

Top


Achttallencompetitie

Wedstrijdschema najaar 2002
Stand groep 1
Stand groep 2
Stand groep 3
Stand groep 4
Speeldata
Wedstrijdschema voorjaar 2003
Stand groep 1
Stand groep 2
Stand groep 3
Stand groep 4
Speeldata
Reglement


Wedstrijdschema najaar 2002

RGroep 1Groep 2Groep 3Groep 4
1 van der Elburg - Pruijssers
Visser - Vriend
Bohlmeijer - Pihlajamaa
Weenink - London
Engelen - de Bruin
Arts - van den Berg
Bouwer - van Kesteren
Amato - Eilander
Pruijssers - van Overbeek
Maroof - Grasman
van Ommen - Roelofsen
Kolthoff - Vogelsang
Brattinga - Dobber
Ketting - Willemsen
2 Vriend - Bohlmeijer
Pruijssers - Visser
Ludden - van der Elburg
de Bruin - Arts
London - Engelen
Olivier - Weenink
van Kesteren - Grasman
van Overbeek - Maroof
Eilander - Pruijssers
Bouwer - Amato
Willemsen - van Ommen
Dobber - Ketting
Vogelsang - Brattinga
Roelofsen - Kolthoff
3 Visser - Ludden
Bohlmeijer - Pruijssers
Pihlajamaa - Vriend
Engelen - Olivier
Arts - London
van den Berg - de Bruin
Amato - van Kesteren
Pruijssers - Bouwer
Maroof - Eilander
Grasman - van Overbeek
van Ommen - Kolthoff
Brattinga - Roelofsen
Ketting - Vogelsang
Willemsen - Dobber
4 Pruijssers - Pihlajamaa
Ludden - Bohlmeijer
van der Elburg - Visser
London - van den Berg
Olivier - Arts
Weenink - Engelen
van Kesteren - van Overbeek
Eilander - Grasman
Bouwer - Maroof
Amato - Pruijssers
Dobber - van Ommen
Vogelsang - Willemsen
Roelofsen - Ketting
Kolthoff - Brattinga
5 Bohlmeijer - van der Elburg
Pihlajamaa - Ludden
Vriend - Pruijssers
Arts - Weenink
van den Berg - Olivier
de Bruin - London
Pruijssers - van Kesteren
Maroof - Amato
Grasman - Bouwer
van Overbeek - Eilander
van Ommen - Brattinga
Ketting - Kolthoff
Willemsen - Roelofsen
Dobber - Vogelsang
6 Ludden - Vriend
van der Elburg - Pihlajamaa
Visser - Bohlmeijer
Olivier - de Bruin
Weenink - van den Berg
Engelen - Arts
van Kesteren - Eilander
Bouwer - van Overbeek
Amato - Grasman
Pruijssers - Maroof
Vogelsang - van Ommen
Roelofsen - Dobber
Kolthoff - Willemsen
Brattinga - Ketting
7 Pihlajamaa - Visser
Vriend - van der Elburg
Pruijssers - Ludden
van den Berg - Engelen
de Bruin - Weenink
London - Olivier
Maroof - van Kesteren
Grasman - Pruijssers
van Overbeek - Amato
Eilander - Bouwer
Ketting - van Ommen
Willemsen - Brattinga
Dobber - Kolthoff
Vogelsang - Roelofsen

Terug


Stand Groep 1

Gert Jan LuddenX0-----0
Freddie van der Elburg1X111˝1
Cees Visser-0X˝-10
Pieter Bohlmeijer-0˝X111
Remco Pihlajamaa-0-0X112
Jan Dirk Vriend-˝000X0˝
Roeland Pruijssers-01001X2

Terug


Stand Groep 2

Nico OlivierX01˝1˝14
Anton Weenink1X˝1˝˝1
Johan Engelen0˝X˝˝˝13
Ferdy Arts˝0˝X˝˝˝
Leen van den Berg0˝˝˝X˝˝
Wilco de Bruin˝˝˝˝˝X˝3
Frank London000˝˝˝X

Terug


Stand Groep 3

Hans BouwerX10˝1˝115
Rob Amato0X˝1111˝5
Henk Pruijssers1˝X˝01˝0
Shorish Maroof˝0˝X11115
Peter Grasman0010X˝˝02
Frank van Overbeek˝000˝X001
Tineke Eilander00˝0˝1X-2
Stef van Kesteren0˝1011-X

Terug


Stand Groep 4

Ap KettingX11˝11˝16
Wim Willemsen0X10˝˝˝0
Andre Dobber00X˝0˝012
H. Vogelsang˝1˝X˝1˝04
Niels Roelofsen0˝1˝X1115
Dick Kolthoff0˝˝00X0˝
Nanno Brattinga˝˝1˝01X1
Jan van Ommen01010˝0X

Terug


Speeldata:

Ronde 1: 10 september
Ronde 2: 24 september
Ronde 3: 22 oktober
Ronde 4: 05 november
Ronde 5: 19 November
Ronde 6: 03 december
Ronde 7: 17 december

Terug


Wedstrijdschema voorjaar 2003

RGroep 1Groep 2Groep 3Groep 4
1 Pihlajamaa - van der Elburg
Bohlmeijer - Visser
Vriend - Olivier
London - Weenink
de Bruin - Engelen
van den Berg - Arts
ter Haar - Bouwer
Eilander - Amato
van Overbeek - Pruijssers
Grasman - Maroof
van Ommen - Ketting
Roelofsen - Vogelsang
Kolthoff - Dobber
Brattinga - Willemsen
2 Bohlmeijer - Pruijssers
Visser - Pihlajamaa
van den Berg - Vriend
Arts - de Bruin
Engelen - London
Weenink - Olivier
Grasman - ter Haar
Maroof - van Overbeek
Pruijssers - Eilander
Amato - Bouwer
Willemsen - Ketting
Brattinga - Dobber
Vogelsang - Kolthoff
Roelofsen - van Ommen
3 Pruijssers - van der Elburg
Pihlajamaa - Bohlmeijer
Vriend - Weenink
Olivier - Engelen
London - Arts
de Bruin - van den Berg
ter Haar - Amato
Bouwer - Pruijssers
Eilander - Maroof
van Overbeek - Grasman
van Ommen - Willemsen
Kolthoff - Roelofsen
Brattinga - Vogelsang
Ketting - Dobber
4 Pihlajamaa - Pruijssers
Visser - van der Elburg
de Bruin - Vriend
van den Berg - London
Arts - Olivier
Engelen - Weenink
van Overbeek - ter Haar
Grasman - Eilander
Maroof - Bouwer
Pruijssers - Amato
Kolthoff - van Ommen
Dobber - Willemsen
Vogelsang - Ketting
Roelofsen - Brattinga
5 van der Elburg - Bohlmeijer
Pruijssers - Visser
Vriend - Engelen
Weenink - Arts
Olivier - van den Berg
London - de Bruin
Pruijssers - ter Haar
Amato - Maroof
Bouwer - Grasman
Eilander - van Overbeek
van Ommen - Dobber
Brattinga - Kolthoff
Ketting - Roelofsen
Willemsen - Vogelsang
6
London - Vriend
de Bruin - Olivier
van den Berg - Weenink
Arts - Engelen
Eilander - ter Haar
van Overbeek - Bouwer
Grasman - Amato
Maroof - Pruijssers
Brattinga - van Ommen
Vogelsang - Dobber
Roelofsen - Willemsen
Kolthoff - Ketting
7
Vriend - Arts
Engelen - van den Berg
Weenink - de Bruin
Olivier - London
Ter Haar - Maroof
Pruijssers - Grasman
van Overbeek - Amato
Bouwer - Eilander
van Ommen - Vogelsang
Ketting - Brattinga
Willemsen - Kolthoff
Dobber - Roelofsen

Terug


Stand Groep 1

Freddie van der ElburgX10001
Cees Visser0X-˝1
Pieter Bohlmeijer1-X˝˝2
Remco Pihlajamaa1˝˝X02
Roeland Pruijssers10˝1X

Terug


Stand Groep 2

Nico OlivierX10˝1-˝˝
Anton Weenink0X˝1˝-1˝
Johan Engelen1˝X˝10014
Ferdy Arts˝0˝X˝-˝˝
Leen van den Berg0˝0˝X˝˝02
Wilco de Bruin--1-˝X˝-2
Frank London˝01˝˝˝X03
Jan Dirk Vriend˝˝0˝1-1X

Terug


Stand Groep 3

Hans BouwerX-111˝1˝5
Rob Amato-X--˝-˝12
Henk Pruijssers0-X000101
Shorish Maroof0-1X11˝˝4
Peter Grasman0˝10X1˝14
Frank van Overbeek˝-100X10
Tineke Eilander0˝0˝˝0X12
Jack ter Haar˝01˝0˝0X3

Terug


Stand Groep 4

Ap KettingX11˝0˝˝1
Wim Willemsen0X00˝100
Andre Dobber01X01˝1˝4
H. Vogelsang˝11X01˝˝
Niels Roelofsen1˝01X˝003
Dick Kolthoff˝0˝0˝X01
Nanno Brattinga˝10˝11X04
Jan van Ommen01˝˝101X4

Terug


Speeldata:

Ronde 1: 28 januarir
Ronde 2: 04 februari (m.u.v. groep 1)
Ronde 3: 25 februari
Ronde 4: 04 maart (m.u.v. groep 1)
Ronde 5: 25 maart
Ronde 6: 01 april
Ronde 7: 22 april

Terug


Reglement

De achttallencompetitie wordt gespeeld volgens het speelschema. Indien u geen wedstrijd hoeft te spelen conform het speelschema wordt u ingedeeld voor de laddercompetitie. Dit betekent dat de normale regels voor afmelden blijven gelden.

Indien u een partij niet kunt spelen conform het speelschema van de achtallencompetitie, dient u vooraf contact op te nemen met uw tegenstander en in overleg een alternatieve datum af te spreken. Vervolgens meldt u de gemaakte afspraken aan de competitieleider.

De tegenstander meldt zich vervolgens bij de competitieleider om aan te geven of hij voor de ladder ingedeeld wil worden, of dat een inhaalwedstrijd mogelijk is.

Terug

Top


Archief