Thomas Beerdsen nieuwe snelschaakkampioen

Met 12 punten uit 13 ronden heeft IM Thomas Beerdsen de 20e editie van het Open Apeldoorns Snelschaakkampioenschap overtuigend op zijn naam geschreven. Tweede werd IM Hing Ting Lai, de derde plaats ging naar IM Ilja Schneider, winnaar in 2016. Ratingprijzen waren er voor Casper Wouters en Carlos Preuter.

Eindrangschikking na ronde 13

   Naam                  Score   WP     SB    TPR  Rating
 1 IM Thomas Beerdsen     12,0  102,5  91,25  2640  2436
 2 IM Hing Ting Lai       11,5  105,0  89,00  2586  2444
 3 IM llja Schneider      11,0  105,5  83,50  2503  2519
 4 GM Harmen Jonkman      10,0  104,5  74,25  2404  2390
 5 GM Georgiu Castaneda    9,0  109,5  65,50  2340  2480
 6 IM Merijn van Delft     9,0  105,5  62,00  2326  2396
 7 Folke van Dorp          7,5   93,5  40,75  2125  2094
 8 FM Armen Hachijan       7,0  110,5  48,00  2224  2277
 9 Martin van Dommelen     7,0  106,5  44,00  2084  2202
10 Freddie van der Elburg  7,0  100,5  42,00  2109  2148
11 Mick van Randtwijk      7,0   89,0  47,00  2137  2004
12 Marcel Boel             7,0   87,0  40,75  1957  2227
13 Casper Wouters          7,0   83,5  37,50  1995  1886
14 Sven Pronk              6,5   94,0  38,25  2035  2048
15 René Nijland            6,5   91,5  35,00  2000  1984
16 Dirk Goes               6,5   88,5  39,00  1951  1886
17 Carlos Preuter          6,5   84,5  38,75  1966  1686
18 Karel van Delft         6,5   68,5  24,75  1732  1600
19 Ardin Bosboom           6,0  100,5  37,50  2058  1994
20 Pim Ydo                 6,0   95,0  35,75  1943  1981
21 Tobias de Vries         6,0   84,0  34,00  1903  1760
22 Johnny Paans            6,0   80,5  35,75  1822  1981
23 Marc Land               6,0   75,5  30,50  1758  1738
24 Nikolai Kabanof         6,0   73,0  26,75  1741  2032
25 Rob Amato               6,0   73,0  26,50  1705  1688
26 Martijn Hofstee         6,0   64,0  22,00  1695  1300
27 Gerald Visch            6,0   62,0  21,50  1655  1539
28 Michiel Jansen          5,5   81,0  29,50  1858  1920
29 Alain van der Velden    5,5   73,5  28,00  1747  1495
30 Fabian de Vries         5,5   72,5  27,75  1733  1600
31 Arjan Buijse            5,5   69,5  22,00  1630  1820
32 Tom Molewijk            5,5   64,5  19,00  1645  1701
33 Erik Beugelink          5,0   73,5  19,00  1708  1800
34 Pieter Leopold          5,0   68,5  21,00  1605  1600
35 Huub Blom               5,0   67,5  23,25  1640  1739
36 Henk Waninge            3,0   65,5   7,50  1461  1513
37 Arjan Mulder            1,0   72,0   5,50  1286  1672
38 Rick Wienke             1,0   65,5   1,00  1213  1300

...inclusief individuele resultaten

Beelden


Apeldoorners in Wijk aan Zee

Tienkampen
 
Stefan Kuipers:       6,5 uit 9 (TOP)*
Thomas Beerdsen:      6,5 uit 9 (TOP)
Freddie v.d. Elburg:  5,5 uit 9 (2B)
Dries Wedda:          4,5 uit 9 (2D)
Steven Braun:         5 uit 9   (4C)
Theo Visschedijk:     5,5 uit 9 (4H)
 
* plus kwalificatie voor Challengers-groep
Vierkampen
 
Tim Lammens:         3 uit 3   (1B)
Mick van Randtwijk:  1 uit 3   (2B)
Marco Beerdsen:      1,5 uit 3 (6R)
Bert Ekkelboom:      2 uit 3   (7C)

Tata Steel Chess 2018 - laatste dag