NK Rapid live!

In Helmond wordt zaterdag 15 juni het Open NK Rapid 2024 gespeeld. In het deelnemersveld vijf grootmeesters onder wie Thomas Beerdsen.

(Klik/tik op de titelbalk om ander bord te selecteren)

2 borden 3 borden 4 borden 5 borden borden op Lichess

Speelschema

1e ronde    10.00 – 11.00 uur
2e ronde    11.00 – 12.00 uur
3e ronde    12.00 – 12.45 uur
Lunchpauze
4e ronde    13.30 – 14.30 uur
5e ronde    14.30 – 15.30 uur
6e ronde    15.30 – 16.30 uur
7e ronde    16.30 – 17.15 uur
Avondeten pauze
8e ronde    18.00 – 19.00 uur
9e ronde    19.00 – 19.45 uur
Prijsuitreiking     20.15 uur

Startranglijst

No. Naam FideID FED Rtg
1 GM Bok, Benjamin 1017063 NED 2601
2 GM Van Wely, Loek 1000268 NED 2536
3 GM Van Den Doel, Erik 1003720 NED 2529
4 GM Beerdsen, Thomas 1030108 NED 2467
5 GM Dgebuadze, Alexandre 203882 BEL 2459
6 IM Ootes, Lars 1019708 NED 2383
7 FM Baselmans, Luuk 1051008 NED 2382
8 IM Lopez, Jasel 15900045 ARU 2367
9 IM Roebers, Eline 1058401 NED 2317
10 FM Grochal, Joey 1019945 NED 2299
11 IM Grooten, Herman 1000330 NED 2243
12 FM Hauchamps, Maxime 264865 BEL 2212
13 FM Beeke, Bob 1011634 NED 2210
14 Baselmans, Sam 1048139 NED 2205
15 FM Van Roon, Sjoerd 1051075 NED 2202
16 Van Batenburg, Mees 1078259 NED 2172
17 CM Steenbekkers, Franck 1004220 NED 2164
18 Duson, Robin 1055038 NED 2137
19 Czybik, Nils Patrick 24632040 GER 2136
20 Schroer, Marcel 1012908 NED 2115
21 Schroer, Klaus 24675580 GER 2114
22 Labruyere, Roger 1059505 NED 2105
23 Groenewoud, Joel 1087746 NED 2088
24 Van Dijken, Rex 1015311 NED 2080
25 Ruben, Berend 1084682 NED 2063
26 FM Vogel, Jaap 1000764 NED 2038
27 Achuthan, Dylan 1057847 NED 2031
28 IM Gudok, Viktor 14104539 UKR 2019
29 Maters, Arthur 1054422 NED 2010
30 Fransen, Jean-Paul 40101487 NED 2006
31 Kshirsagar, Pranav 1084011 NED 1999
32 Leenen, Boyd 1083937 NED 1994
33 Dengiz, Furkan 1041460 NED 1992
34 Aarts, Joaquin 1078224 NED 1991
35 Wolff, Christoph 4648706 GER 1990
36 CM Winkels, Marcel 1003887 NED 1989
37 Wieringa, Helmer 1021729 NED 1986
38 Blijlevens, Pim 1022997 NED 1983
39 Dinanath, Hrdya 1087991 NED 1972
40 Schleipfenbauer, Bent 1048759 NED 1969
41 Van T Hoff, Tom 1060538 NED 1969
42 Blokland, Bent 1089811 NED 1966
43 Roskam, Mathieu 1016369 NED 1965
44 Snijders, Take 1090380 NED 1964
45 Diduh, Ihor 14145286 UKR 1959
46 Soderberg, Kaj 1030205 NED 1957
47 Veerbeek, Wessel 1073710 NED 1951
48 Oostvogels, Niek 1051725 NED 1950
49 Ritzerveld, Noah 1085760 NED 1947
50 Kleibeuker, Mika 1088661 NED 1940
51 Van Egmond, Tom 1064061 NED 1938
52 Kazarjan, Gachatur 1068750 NED 1936
53 Geboers, Jimmy 262919 BEL 1933
54 Goudriaan, Rafael 1063162 NED 1925
55 Terlouw, Wouter 1087401 NED 1921
56 Rijnen, Jari 1093312 NED 1919
57 Den Heijer, Rolinde 1068300 NED 1909
58 Sander, Dirk 12927031 GER 1908
59 Karssenberg, Arnout 1016431 NED 1894
60 Darie, Aden 1094831 NED 1883
61 Guillaumond, Matthieu 1097091 NED 1883
62 Kurt, Sascha 1082647 NED 1877
63 Grooten, Tommy 1068806 NED 1874
64 Ngangbam, Chingthang 1086510 NED 1864
65 Veenstra, Frits 1020196 NED 1862
66 Ruzaykyn, Oleksandr 1058134 NED 1858
67 Robinson, Roland 1029142 NED 1854
68 Van Happen, Niels 40101100 NED 1852
69 Kumar, Dhruv 1087134 NED 1850
70 Thijssen, Freek 1091840 NED 1846
71 Schicktanz, Florian 12949140 GER 1843
72 Adavatkar, Rugved 1055011 NED 1834
73 Bach Pareja, Raimon 54728380 ESP 1825
74 De Koning, Aaron 40101231 NED 1825
75 Tetova, Amir 1095838 NED 1821
76 Katpatal, Akshaj 1072595 NED 1820
77 Landolt, Bart 1091280 NED 1820
78 Huijsing, Bryan 40101258 NED 1809
79 Timmer, Michel 40104524 NED 1805
80 Seth, Aakrit 34604812 NED 1804
81 Damen, Josephine 1074369 NED 1794
82 Winter, Sven 1092375 NED 1791
83 Nies, Levi 1061275 NED 1790
84 Uyttenhove, Pearl 1052560 NED 1788
85 Lalkota, Sai Pranav Tejas 1087690 NED 1783
86 Gergin, Isafara 1082167 NED 1779
87 Rutte, Edwin 1055348 NED 1777
88 Kulikova, Polina 1085921 NED 1763
89 AFM Alhasan, Husam 11515090 PLE 1756
90 Vasan, Navin 40108295 NED 1755
91 Huang, Vincent 40104184 NED 1751
92 AFM Leenes, Robert 40108848 NED 1744
93 Sander, Tino 34636110 GER 1738
94 Pathak, Raghav 1084259 NED 1737
95 Verhoeven, Lars 1098519 NED 1734
96 Oxener, Aldo 1021125 NED 1729
97 Bondarev, Ilya 1097792 NED 1725
98 Sprong, Pia 1026771 NED 1717
99 Gupta, Akul 1084194 NED 1711
100 Rogozyanskiy, Alexander 1092138 NED 1709
101 Suthan, Aadvik 1095765 NED 1709
102 Mastop, Guido 40102335 NED 1707
103 Cakmak, Metehan Tugra 44583885 TUR 1691
104 Deij, Casper 1085816 NED 1673
105 Ganeshram, Nirupa 1083031 NED 1665
106 Zhang, Xiheng 40102386 NED 1665
107 Geier, Jakob 34649654 GER 1662
108 Gayen, Arish 1091387 NED 1659
109 Oppers, Danny 1062581 NED 1650
110 Kshirsagar, Parth 1084020 NED 1646
111 Van Duuren, Gilead 40101088 NED 1645
112 Ten Kate, Gustav 1095781 NED 1639
113 Samala, Yuvan Yatin 1087860 NED 1637
114 Calvi, Elias Francesco 34625704 GER 1613
115 Rohatgi, Kushagra 34603212 GER 1613
116 Luong, Thao 1091980 NED 1601
117 Omnes, Tiago 1091867 NED 1590
118 Zhang, Jinchen 40101037 NED 1571
119 Osinga-Reiber, Marjolein 1048490 NED 1569
120 Lammers, Hans 1080458 NED 1517
121 Ganeshram, Niranjana 40100480 NED 1511
122 Ruzaykyn, Dennis 40101649 NED 1492
123 Lukin, Yesenia 273023 BEL 1488
124 Kruger, Derik 499358 ENG 1487
125 Lalkota, Srikar 1098667 NED 1471
126 Uddin, Ahnaf 1050842 NED 2020
127 Van Straten, Jeroen 1078623 NED 1893
128 Pellemans, Mathijs NED 1814
129 Hylarides, Charlie Ronald 40105822 NED 1754
130 Van Geffen, Johnny 40104605 NED 1710
131 Gang, Kevin Wan Ze 1085654 NED 1701
132 Van Den Heuvel, Ton 1086731 NED 1697
133 John, Ryan 40102122 NED 1696
134 Srivatsa, Kirtin 40108317 NED 1648
135 Van Baaren, Joris 40108929 NED 1620
136 Yesayan, Alex 40101347 NED 1600
137 Zhou, Yanyang NED 1584
138 De Koning, Mila 40108694 NED 1578
139 Mathijssen, Koen NED 1577
140 Mutta, Sevya Sonit 40109127 NED 1577
141 Van Mierlo, Rutger NED 1572
142 Demarteau, Marijn 1096940 NED 1540
143 Tetova, Amin 1095900 NED 1530
144 Ngangbam, Malem 40102343 NED 1516
145 Jansen, Ivan 40101185 NED 1494
146 Van Boxel, Marit 1090135 NED 1490
147 Malik, Harun 40101010 NED 1478
148 Blagojevic, Phillip 40103935 NED 1413
149 Van Dam, Tijme NED 1409
150 Mustapha, Jehiah NED 1333


Thomas Beerdsen gedeeld vierde in Noteboom­toernooi

GM Thomas Beerdsen speelde dit weekeind in het Daniel Noteboom­toernooi in Leiden. Het toernooi in de hoofdgroep werd in de laatste ronde beslist doordat GM Erik van den Doel in een onderlinge partij Thomas Beerdsen versloeg en winnaar werd. Beerdsen werd gedeeld vierde. Het toernooi telde zo’n 300 deelnemers, die in vier niveau­groepen en vierkampen speelden.

➔ Uitslagen, verslag en foto’s